Kosmetyki hotelowe

Dozowniki Tork, czy warto się nimi zainteresować?

Tork SCA Hygiene Product to firma obsługująca klientów firmowych, która oferuje głównie dozowniki do toalet oraz gastronomii, ręczniki papierowe z technologią TAD, nakładki sedesowe oraz odświeżacze powietrza. Dziś skupimy się na dozownikach. Czy rzeczywiście warto je kupić? Zachęcamy do lektury.

Dozowniki Tork – z czego są wykonane?

Na rynku jest bogata oferta dozowników, które są produkowane przez różne firmy. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany ten przedmiot, ponieważ ma to znaczenie w długości użytkowania oraz estetyce. Może to być plastik, metal, drewno – zależnie od obowiązującej mody i upodobań klientów. Totalnie inne czynniki warunkują wybór dozownika do miejsc, takich jak sala operacyjna oraz w których przebywa duża liczba osób, a zupełnie inne w lokalu gastronomicznym w pomieszczeniu, gdzie są przygotowywane posiłki. Dozowniki Tork (https://e-higiena24.pl/katalog/kategoria-produktu/dozowniki/) spełniają wszelkie restrykcyjne wymogi oraz mają odpowiednie certyfikaty, a to dzięki materiałowi, z jakiego są wykonane. Spełniają one światowe normy, a przez to zdobyły zaufanie najbardziej wymagających klientów. Przykładem idealnych dozowników są modele ze stali nierdzewnej, które wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii i zaspokajają potrzeby klientów z całego świata.

Dozowniki Tork – korzyści z użytkowania

Poza wyglądem należy zwrócić uwagę na parametry techniczne. To one stanowią korzyści w późniejszym użytkowaniu. Wszystkie dozowniki Tork wyposażone są w specjalny system metalowego klucza oraz zamka, które bardzo ułatwiają serwisowanie. Dzięki zamkowi można kontrolować wymianę wkładów w dozownikach. Wskazać trzeba na materiał, z jakiego są produkowane prezentowane dozowniki. Wysokiej jakości stal aluminiowa jest trwała, elegancka i nie ma możliwości, żeby odbijała odciski palców. Przekłada się to na utrzymanie czystości i zachowanie właściwej higieny. Do czyszczenia wystarczy szmatka bawełniana i ciepła woda, a więc nie ma potrzeby kupowania kosztownych i szkodliwych dla zdrowia detergentów.

Inne publikacje  Poznaj najciekawsze atrakcje dzielnicy Podgórze

Dozowniki Tork elektroniczne wyposażone są w system diodowy, a mechaniczne w system wizualny, który ma za zadanie pokazywać dane dotyczące zużycia baterii i wkładu. Dzięki temu można zapobiec sytuacji, kiedy energia się wyczerpie albo wkład i nastąpi zatrzymanie pracy dozownika. Opatentowane systemy w dozownikach gwarantują brak dostępu do materiału, który dotykał poprzedni użytkownik (np. w przypadku dozowników ręcznika papierowego lub papieru toaletowego). To niesamowita korzyść, która pozwala na maksymalne zachowanie higieny.

Podsumowując, dozowniki Tork to prestiżowy produkt. Wyróżnia się elegancją, trwałością, nowoczesnymi technologiami, dbałością o środowisko naturalne, zachowaniem najwyższego poziomu higieny oraz ekonomią. Występuje bogata gama kolorystyczna dozowników, różne modele, systemy – wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony z zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *